AdvertentieAdvertentie

Babyliss introduceert 3 nieuwe styling sets voor mannen

Wat Remington kan, kan Babyliss natuurlijk ook. Babyliss for Men komt dan ook met drie nieuwe multifunctionele styling sets voor mannen. Sets waarmee je alle lichaamsbeharing onder controle kunt houden.

De sets bestaan uit trimmers met verschillende opzetknoppen. De messen van deze koppen zijn geslepen met een 3D-elektrothermisch proces en voor het materiaal heeft BabyLiss voor RVS gekozen.

Babyliss heeft sets met 6, 8 en 10 koppen uitgebracht. Naast dat de sets verschillende accessoires bevatten, zijn de trimmers qua design ook nog eens compleet anders.

Beschikbaarheid

De Baardtrimmer Multi 6 kost €39,99. De Styling Set Multi 8 kost €49,99 en de Styling Set Multi 10 kost €54,99.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws