AdvertentieAdvertentie

Plantronics sponsor Ajax eSports

Sport is sport, dus kan het gesponsord worden. Zo ook de eSports divisie van Ajax. De voetbalclub tekende een sponsorcontract met headsetmaker Plantronics voor haar gamers.

Met het contract krijgen alle esporters in dienst van Ajax Plantronics Rig headsets op. Deze headsets scoren al jaren zeer sterk in onze reviews. Dit komt mede doordat Plantronics een hele lange geschiedenis kent als producent van professionele headsets voor zowel op kantoor als buiten.

De deal die Plantronics en Ajax hebben gesloten beperkt zich niet tot de gamers bij Ajax. Ook het personeel van Ajax gaat met Plantronics UC headsets werken.

Het Plantronics RIG logo zal zichtbaarheid krijgen in de Ajax eRoom waar de gamers hun potjes FIFA spelen. Daarnaast zullen de RIG headsets via de Ajax webshop verkocht worden. De wedstrijden die de eSporters spelen, worden uitgezonden op Ziggo Sport.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws