AdvertentieAdvertentie

De SteakChamp krijgt een multi-color opvolger

Het bakken van de perfecte steak is een hele klus op zich. Zeker wanneer je dit op een BBQ doet. Vorig jaar mochten we de eerste uitvoering van de SteakChamp testen, welke de klus een stuk gemakkelijker maakte. Dit jaar krijgt diezelfde SteakChamp een bijzondere opvolger.

Het grote voordeel van de SteakChamp is dat deze vleesthermometer met een LED exact kan aangeven wanneer het vlees van het vuur moet en hoelang deze nog moet rusten voor het perfect is om op te eten. Het nadeel was alleen dat de SteakChamp maar voor één soort bereiding geschikt was. Wilde je Medium en Well Done steaks bakken, moest je twee verschillende Steak Champs aanschaffen.

Met de nieuwe uitvoering van de SteakChamp gaat het allemaal een stuk simpeler worden. De rode LED is namelijk vervangen voor een multi-color LED. Knippert deze groen, is dat het ideale moment voor een medium-rare steak. Geel geknipper geeft een medium steak aan en rood voor well done.

Beschikbaarheid

De nieuwe SteakChamp 3-in-1 is te vinden in warenhuizen en kookwinkels voor €49,95.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws