AdvertentieAdvertentie

Microsoft Showt Eerste Windows Surface TV Reclame

Microsoft heeft naar schatting ruim een miljard dollar opzij gezet om Windows 8 en Windows 8 producten te promoten. De nieuwe Surface Tablets vormen een onderdeel van de nieuwe campagne en de eerste TV reclame werd vannacht in Amerika uitgezonden.

De reclame voorspelt nog weinig over onaangekondigde features van de Surface Tablets, maar zit wel barstensvol moderne dans en laat duidelijk zien dat de Surface tablet toch echt een lifestyle product is. De nadruk ligt dan ook op de keyboard covers en de felle kleuren die we al van HTC’s en Nokia’s Windows Phone toestellen kennen.

Externe inhoud van YouTube

Als je deze inhoud laadt, accepteer je cookies van YouTube. Privacybeleid

Tegelijk een stukje goed nieuws voor iedereen die al geld aan het sparen is voor een Windows 8 upgrade. Deze gaat slechts €30 kosten. Top!

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws