AdvertentieAdvertentie

Eminent Lanceert Ewent

Eminent kennen we natuurlijk als producent van high-end mediaplayers. Het bedrijf gaat zich nu ook meer op de ICT accessoires richten. Speciaal daarvoor heeft het een nieuw merk in leven geroepen. Het gaat om het nieuwe merk Ewent (by Eminent).

Ewent gaat zich richten op accessoires voor PC, Mac en tablet. Denk daarbij aan muizen, tassen, headsets en cardreaders. Aan het einde van dit jaar moet het Ewent assortiment al ruim 200 producten omvatten. Ewent zal 2 jaar garantie op haar producten geven en heeft een eigen helpdesk.

Ewent is niet het einde van het merk Eminent. Eminent blijft het merk voor high-end mediaplayers, e-Domotica, netwerk en kabelbeveiliging.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws