AdvertentieAdvertentie

Panasonic presenteert de Lumix DC-FT7 compactcamera

Panasonic heeft een nieuwe rugged compactcamera gepresenteerd. Het is de Lumix DC-FT7 die in 4K resolutie kan filmen en waterdicht is tot 31 meter. Een echte vakantiecamera dus.

De Panasonic Lumix DC-FT7 heeft een body meegekregen die tot 31 meter diep onderwater gebruikt kan worden. Daarnaast heeft de camera een schokbestendigheid bij vallen tot 2 meter hoogte. Bovendien kan de camera een druk aan van 100 kilo en een temperatuur tot -10 graden Celsius.

Fotograferen doe je op de 20,4 megapixel beeldsensor van de camera. Daar krijg je een 28mm groothoeklens bij met een optische zoom van 4,6x. Wi-Fi, Creatieve filters, timelapse en ander slimme functies zijn ook volop aanwezig. Zelfs een zaklampfunctie.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Eén reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws