"}
AdvertentieAdvertentie

LA wordt mogelijk de eerste stad met metronet voor auto’s

The Boring Company Tunnelboor

In April presenteerde The Boring company van Elon Musk haar plan om een ondergronds metronet voor auto’s te bouwen. Het idee is dat auto’s vanaf speciale parkeerplaatsen op ondergrondse treinen landen om daarna versneld door de stad te rijden.

Nu lijkt het erop dat The Boring Company in de nabije toekomst aan de slag mag in het centrum van L.A. De burgemeester van L.A. is in gesprek met het bedrijf en heeft het ook openlijk bekendgemaakt in een speech.

Externe inhoud van YouTube

Als je deze inhoud laadt, accepteer je cookies van YouTube.
Privacybeleid


Als The Boring Company in het centrum van L.A. aan de slag mag, is dat een goede eerste stap om ook in andere steden aan de slag te gaan. Het metronet voor auto’s zou in vele steden de filedruk kunnen verlagen als is het natuurlijk de vraag hoe stadsbesturen het project kostendekkend kunnen maken.

Externe inhoud van X (Twitter)

Als je deze inhoud laadt, accepteer je cookies van X (Twitter). Privacybeleid

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws