AdvertentieAdvertentie

Google lijkt eindelijk aan universele desktop modus voor Android te werken

Android 16 in desktop modus

Huawei was de eerste, daarna volgden Samsung en Motorola. Al die fabrikanten maakten het al mogelijk je Android smartphone als desktop computer te gebruiken. Maar de rest van de merken lijkt maar niet op gang te komen. Daar gaat Google nu verandering in brengen met Android 16.

Nu hardware van smartphones en tablets wel heel veel krachtiger is, lijkt de beta van Android 16 nu een volledige desktop modus te bevatten die alle fabrikanten gemakkelijk kunnen implementeren in hun smartphones. Daarmee is het niet alleen mogelijk om externe hardware als schermen, muizen en toetsenborden te gebruiken, maar ook meerdere vensters naast elkaar te openen met verschillende Android apps.

Met deze update die Android Authority vond in Android 16 worden heel veel smartphones veel slimmer en kunnen gebruikers met weinig budget hun telefoons gemakkelijk als computers inzetten. Daarmee wordt de telefoon nog meer één hub voor al je activiteiten. Zeker nu steeds meer apps toch in de cloud draaien.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws