Ieder jaar brengen de kleurexperts van Pantone een nieuwe kleur uit die de kleur van het jaar is. Volgend jaar is dat een soort zandkleur genaamd Pantone 13-1023 Peach Fuzz en voor alle liefhebbers, komt fabrikant Lenovo met een drietal smartphones die deze kleur mogen dragen.
Het zijn de Motorola Razr 40 Ultra, de Motorola Razr+ en de Motorola Edge 40 Neo die in de kleur Pantone 13-1023 Peach Fuzz van de band zijn gerold. Leuk detail is dat het de tweede keer is dat Motorola de licentie op de Pantone kleur van het jaar heeft en het 25ste jaar dat Pantone überhaupt een kleur van het jaar aanwijst.
Motorola Razr kopen
Vergelijk de actuele prijs bij onze partners:
Dit zijn affiliatelinks. Koop je iets via zo'n link, dan ontvangt GadgetGear een kleine vergoeding. Jij betaalt niets extra.


