AdvertentieAdvertentie

Fastned gaat laadtarieven maandelijks bijstellen

De prijzen fluctueren nog lang niet zo snel als aan de benzinepomp, maar bij Fastned hebben ze duidelijk wel last van schommelende energietarieven in Europa. Het bedrijf gaat de tarieven aan de lader maandelijks aanpassen aan de markt.

Dit gaat Fastned doen in Nederland, België, Duitsland en Zwitserland. In Frankrijk gaat Fastned opvallend genoeg niet aan de prijzen trekken. Voor het Verenigd Koninkrijk gaan de prijzen pas vanaf 1 september gemuteerd worden. Ook voor abonnementhouders gaan de prijzen omhoog. Het is dus niet enkel een wijziging voor de passant. Als passant ga je nu bijvoorbeeld €0,68 betalen, maar als abonnementhouder blijf je met €0,45 per kWh een stuk goedkoper uit.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Eén reactie

  1. Geachte schrijver dezes,

    Deze informatie kan op zich interessant zijn, maar dan hoort er op z’n minst wel een auteur en publicatiedatum vermeld te zijn. Want anders heeft de lezer er feitelijk niets aan.

    Hoogachtend,
    Steijn van Essen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws