AdvertentieAdvertentie

The Pokémon Company gaat Pokémon Home lanceren op smartphones

Pokémon Home

The Pokémon Company en Nintendo hebben vandaag Pokémon Home gepresenteerd. Een nieuwe dienst die in februari live zal gaan. In Pokémon Home kunnen trainers de Pokémon van verschillende games beheren.

Zo hebben trainers altijd een overzicht van de gevangen Pokémon in verschillende Pokémon titels op smartphones en Nintendo hardware. Speciale apps worden gelanceerd voor iOS, Android en Nintendo Switch. Met de apps is het ook mogelijk om Pokémon (wereldwijd) te ruilen.

Pokémon Home

Bij de lancering zal Pokémon Home werken met de Nintendo Switch titels Pokémon Sword, Pokémon Shield, Pokémon: Let’s Go, Pikachu! en Pokémon: Let’s Go, Eevee! Ondersteuning voor Pokémon Go zal later volgen. Ook is er ondersteuning voor de Nintendo 3DS titel Pokémon Bank.

Om Pokémon centraal te beheren is het belangrijk dat alle games aan dezelfde naam zijn gekoppeld. Voor bepaalde functies zal een abonnement beschikbaar zijn.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws