Huawei FreeCip 2
Foto van Arjan Olsder
Arjan Olsder

Dit is de Huawei FreeClip 2

Gisteravond lanceerde Huawei in Nederland de komst van haar nieuwe Huawei FreeClip 2 headset. De oordopjes werden in december eigenlijk al gepresenteerd, maar gaan nu ook daadwerkelijk in Nederland in de verkoop.

Opnieuw kiest Huawei voor haar C-Bridge design met een zachte comfortbean die het fysieke contact tussen het oor en de headset comfortabeler maakt. Per oortje weegt het geheel 5,1 gram.

In de oortjes zit een eigen NPU, waarmee een mini AI werkt aan het optimaliseren van het geluid. Zowel inkomend als uitgaand. De oortjes zouden door deze NPU nog beter rekening houden met omgevingsgeluiden. Ze kunnen ook zelf herkennen aan welke kant je ze draagt.

De oordopjes zijn IP57 stof- en waterdicht. De batterijduur ligt op 38 uur, maar dat is inclusief de capaciteit in de charging case. Non-stop kun je 9 uur luisteren.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.