Majority Fritzwilliam 2024
Foto van Jeroen van Wijngaarden
Jeroen van Wijngaarden

Majority introduceert Fitzwilliam 2024: alles-in-één Bluetooth Internet Radio Tuner

Het Britse audiomerk Majority heeft deze maand de Fitzwilliam 2024 gepresenteerd, een nieuwe Bluetooth Internet Radio Tuner die verschillende radiotechnologieën en streamingopties combineert. Het apparaat is inmiddels beschikbaar via Amazon in onder meer Duitsland, Frankrijk, Italië en Spanje, met een verkoopprijs van €169,95.

De Fitzwilliam 2024 biedt ondersteuning voor internet radio, DAB/DAB+ en FM-radio. Daarnaast beschikt het apparaat over Bluetooth 5.0 en Spotify Connect, waarmee gebruikers muziek kunnen streamen vanaf mobiele apparaten of rechtstreeks vanuit de streamingdienst. Met 90 voorkeuzestations is er ruimte om een groot aantal zenders eenvoudig op te slaan.

Majority Fritzwilliam 2024

Voor aansluiting op bestaande hifi-systemen is de Fitzwilliam 2024 uitgerust met diverse uitgangen, waaronder RCA line out, optisch en coaxiaal. Daarmee richt Majority zich nadrukkelijk op gebruikers die de tuner willen integreren in hun bestaande audiosetup. Verder biedt het apparaat USB-weergave, een dubbele alarmfunctie en ondersteuning voor bediening via de UNDOK-app.

Volgens Majority-co-founder Eddie Latham is het doel van het nieuwe model om klassieke radiotechnologie te combineren met de mogelijkheden van hedendaagse streamingdiensten.

De Fitzwilliam 2024 is per direct beschikbaar via Amazon.

2 reacties

  1. Gaan jullie deze reviewen? Zo ja, kunnen jullie dan eens specifiek in gaan op de bediening? Er zijn wat reviews van dit soort radio’s hier die dit doen, maar aangezien deze dingen apart van het geluid allemaal een beetje hetzelfde zijn, zou ik echt eens een uitgebreide beschouwing van de bediening willen zien. Ik ga dit ding niet in mijn toren zetten en dan met de knoppen het ding bedienen, terwijl de afstandsbediening ook gewoon een prul is zoals op de foto te zien is. Ik heb zelf een soortgelijk apparaat met dezelfde software van Imperial in mijn toren staan en ben wel benieuwd of een upgrade zin heeft.

    De bediening op het apparaat gebruik ik nooit, net als dat ik deze ook nooit op mijn CD-speler or radio (ik heb er ook nog een oude AM/FM-radio in zitten uit de jaren ’80) gebruik.

    De Undok-app is overigens vervangen door de OKTIV-app (wist ik eerst ook niet, maar jullie merken het op in een van jullie reviews).

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.