AdvertentieAdvertentie

Elektrische Streetscooter auto’s komen naar Nederland

De Duitse post doet het goed. Het bedrijf, dat we hier kennen als DHL, ontwikkelde in Duitsland zelf een elektrische auto. De Streetscooter. En deze Streetscooter komt nu naar Nederland.

Zoals je wellicht mag verwachten van een bedrijf als DHL, is de Streetscooter op geen enkel front een concurrent voor een sportieve Tesla of andere elektrische auto. De Streetscooter is echt ontwikkeld voor ondernemers.

De Street Scooter is een frame waarop verschillende auto’s ontwikkeld kunnen worden. Vanaf de Streetscooter Work Pure (zonder iets achterop) tot een pickup of box variant. De elektrische auto’s hebben een laadvermogen van 905 KG. Prijzen zijn nog niet gecommuniceerd.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws