AdvertentieAdvertentie

Nieuwjaarsnacht: Vodafone klanten verstookten 30TB aan data

Vodafone heeft haar cijfers over het mobiel gebruik tijdens de jaarwisseling naar buiten gebracht. Ook dit keer wensten we elkaar weer massaal de beste wensen via de smartphone en het dataverbruik lag dan ook hoger dan ooit tevoren.

Vodafone registreerde een toename van 114% in internetverbruik ten opzichte van de vorige jaarwisseling. Tussen 18:00 en 04:00 verstookten Vodafone klanten 30 terrabyte aan data. Het aantal telefoontjes daalde met 3,6% ten opzichte van vorig jaar, maar het kan natuurlijk goed zijn dat een deel van de telefoontjes via apps als WhatsApp zijn verlopen.

Over WhatsApp gesproken, die dienst lag er op de middag van oudjaar een tijdje uit. In de bovenstaande grafiek zie je dan ook wat pieken in het SMS gebruik, maar toch hebben we 30% minder SMS berichten verzonden in vergelijking tot de vorige jaarwisseling.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws