Viaplay is klaar om te lanceren in Nederland

Viaplay logo

Na het overnemen van de Formule 1 rechten van Ziggo, is de Scandinavische broadcaster Viaplay klaar om Nederland te bestormen. De eerste overeenkomsten zijn inmiddels getekend met zowel VodafoneZiggo als met de KPN.

Vanaf 1 maart 2021 zou Viaplay op de netwerken van KPN en VodafoneZiggo te vinden moeten zijn. Naast sport, komt ViaPlay ook met een aanbod klassieke Hollywood films, eigen Viaplay Originals en content voor kinderen. De content voor kinderen wordt allemaal voorzien van Nederlandse nasynchronisatie. Alle andere programma’s zijn Nederlands of krijgen ondertiteling.

Gebruikers moeten wel een los abonnement voor de content afnemen van €13,99 per maand. Daarmee is het één van de duurste streamers in onze markt.

WhatsAppXLinkedInE-mail

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws