AdvertentieAdvertentie

Reflecta lanceert automatische diascanner

Reflecta DigitDia Evolution

Heb je nog een partij dia’s van opa of oma op zolder en wil je die digitaliseren voor het nageslacht? Reflecta lanceerde afgelopen week haar Reflecta DigitDia Evolution.

Reflecta DigitDia Evolution

De Reflecta DigitDia Evolution is een volautomatische diascanner. Deze werkt zelfstandig, dus zonder PC en slaat de resultaten direct op een geheugenkaart op. De scans worden opgeslagen op een resolutie van 5.760 x 3.840 pixels. Om het resultaat te previewen is de scanner voorzien van een 7 inch display. Wil je groter, kan dat via een HDMI uitgang. Eventueel kunnen kleur en belichting tijdens het proces worden aangepast.

De Reflecta DigitDia Evolution gaat €1.799 kosten.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Eén reactie

  1. Reflecta DigitDia evolution Diascanner. Alvorens dit toestel te willen aanschaffen, zou ik eerst gedemonstreerd willen hebben.
    Indien het mogelijk is hiervoor een afspraak te maken, zou ik gaarne niet op de woensdagen en donderdagen te plannen.
    Ik zou graag het resultaat zelf willen beoordelen.
    (Ik neem enkele dia’s en foto’s van ons zelf mee).

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws