Netflix MH370 Docu
Foto van Roelof van Doorn
Roelof van Doorn

Netflix verhoogt opnieuw haar prijzen

Wereldwijd lijkt piraterij van films en series weer in de lift te zitten. Waar het vroeger gewoon makkelijker was om verschillende streaming abonnementen af te nemen, wordt dat voor steeds meer consumenten een uitdaging. Banen verdwijnen, streamingdiensten worden duurder. Zo ook Netflix, dat de prijzen voor Nederland en België omhoog gooit

Netflix Basic gaat in beide landen een euro duurder worden. In België blijft het dan ook een euro duurder dan in Nederland.Netflix Standard en Premium gaan beiden met twee euro omhoog. In de volgende betaalperiode gaat de prijs omhoog.

Hoewel je voor premium nu ook in Nederland boven de €20 per maand zit, heeft Netflix nog niet eens zo gek vaan haar prijs verhoogd. De vorige prijswijziging was mei 2024. Hiermee is Netflix stabieler in haar prijsstrategie dan bijvoorbeeld HBO, Disney en Amazon zijn.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.