Google Veo 3 AI resultaat
Foto van Arjan Olsder
Arjan Olsder

Google’s Veo3 generatieve video AI voorlopig nog niet naar Europa

Na de VS, brengt Google haar nieuwe generatieve video AI Veo 3 uit in 71 nieuwe landen. Maar helaas voor ons, zet Google met de AI nog geen stap richting Europa. Het zijn vooral landen in Noord- en Zuid-Amerika alsmede Azië en Oceanië die hiervan gebruik gaan maken.

De uitbereiding komt relatief snel. In de VS staat Veo 3 pas net een weekje live. Mogelijk heeft de vertraging richting Europa te maken met de strengere AI wetgeving die we hier hanteren. Google is mogelijk nog bezig met validatie of Veo 3 voldoet.

De reden dat Veo 3 nu heel populair is voor het genereren van video, heeft te maken met dat de AI niet alleen heel goed is in het genereren van video, maar ook in het toevoegen van geluid aan die video. Daarmee kun je complete clips in elkaar zetten.

Voor abonnees van Gemini Pro zal voorlopig wel een limiet gelden op het aantal generaties. Ultra leden, mogen onbeperkt los gaan op de generatieve video AI, zolang ze in een deelnemend land zitten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.