AdvertentieAdvertentie

Komt het kabinet met een Temu-taks?

TEMU

Het lijkt erop dat de Nederlandse regering importheffingen op pakketjes van buiten de EU gaat heffen, wanneer deze een waarde lager dan €150 hebben. Hiermee zullen bestellingen van Chinese webshops een stuk prijziger worden.

Wie nu een pakket van minder dan €150 laat overkomen uit China of de VS, hoeft nog geen invoerrechten te betalen over de verzending. Hierdoor kunnen webshops ver onder de prijs van lokale partijen hun waren leveren. Het kabinet wil deze oneerlijke positie vanuit met name China aan banden leggen.

Niet alleen Nederland denkt aan een heffing op goederen uit goedkope buiten-Europese webshops. Ook de EU is plannen aan met maken om het speelveld eerlijker te maken aldus Tweakers.net. Maar hoe en wanneer is nog onbekend.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws