AdvertentieAdvertentie

Review: Kingston Canvas Select Plus 128GB SD Kaart

Kingston Canvas Select Plus
GadgetGear Award Goud: 10 uit 10

GadgetGear Award Goud

Kingston Canvas Select Plus 128GB SD Kaart

10 uit 10

Met de komst van de Kingston Canvas Select Plus lijn, worden snellere SD kaarten betaalbaarder. Bovendien kun je ook SD kaarten van 512GB goedkoper kopen. Wij mochten de 128GB uitvoering testen.

Unboxing

De Kingston Canvas Select Plus zit keurig op een kaart verpakt. Plastic en karton is goed te scheiden in deze verpakkingen. Er zit geen recovery software o.i.d. bij. Hoeft ook niet. Zeker niet wanneer prijs belangrijk is.

Kingston Canvas Select Plus

Specs

Kingston heeft aangemerkt dat deze SD kaarten een datasnelheid van 100MB per seconde moeten hebben. Dat is op deze prijsklasse echt wel heel goed. Natuurlijk gaat het daarbij om snelheden tijdens een laboratorium test. Ik heb de kaart getest in combinatie met mijn MacBook Pro. Daarbij komt de leessnelheid uit rond de 95MB per seconde. De schrijfsnelheid ligt rond de 85MB per seconde. Dit is erg netjes en comfortabel.

Wanneer ik de Kingston Canvas Select Plus 128GB in mijn Nikon camera gebruik, is de snelheid ook erg prettig. Bij burst fotografie lijkt de camera op volle snelheid de beelden naar de SD kaart weg te kunnen schrijven. Wanneer ik in 4K opneem, gaat ook dat echt prima op deze goedkope kaart.

Conclusie: Kingston Canvas Select Plus

Kingston lijkt de lat voor buddget geheugenkaarten een stuk omhoog te hebben geschoven. Deze kaarten zijn echt goed op snelheid. Zowel in mijn Nikon camera als op mijn MacBook Pro. Als deze snelheden ook worden volgehouden op de 512GB kaarten, zou deze serie een enorm succes kunnen worden.

GadgetGear Award Goud: 10 uit 10

GadgetGear Award Goud

Kingston Canvas Select Plus 128GB SD Kaart

Roelof van Doorn beoordeelde dit product namens GadgetGear met een 10.

Pluspunten

  • Erg snelle kaart
  • Relatief goedkoop

Kingston Canvas Select Plus kopen

Vergelijk de actuele prijs bij onze partners:

Dit zijn affiliatelinks. Koop je iets via zo'n link, dan ontvangt GadgetGear een kleine vergoeding. Jij betaalt niets extra.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws