AdvertentieAdvertentie

Samsung’s ChatOn 2.0 Brengt Grote Veranderingen

Samsung gaat langzaamaan beginnen met het uitrollen van ChatOn 2.0. ChatOn is Samsung’s concurrent voor WhatsApp en is, in tegenstelling tot WhatsApp, nog wel gratis te gebruiken. Met de nieuwe features die Samsung introduceert, hoopt het bedrijf meer gebruikers naar de dienst te lokken.

De grootste verandering, is dat de dienst chats e.d. online op gaat slaan. Hierdoor is het mogelijk om ChatOn op verschillende apparaten en via het web gesynchroniseerd te houden. Daarnaast is het mogelijk om in een chat meerdere foto’s in één keer door te sturen.

Ten slotte hebben tablet gebruikers nu ook de mogelijkheid om push-to-talk te gebruiken. Hierdoor kunnen korte stemberichten verzonden worden over het ChatOn netwerk. Waarom alleen tabletgebruikers dit kunnen is nog niet duidelijk.

Lees meer over de nieuwe features op Google Play.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws