Nokia Ontslaat 10.000 Werknemers

Wist ik jullie net nog te vertellen dat Nokia haar luxemerk Vertu heeft verkocht (en daarmee van 1.000 personeelsleden af is), heeft Nokia vandaag nog meer nieuws. Het bedrijf gaat namelijk ook nog eens in 10.000 arbeidsplaatsen snijden en daar blijft het niet bij.

Naast het afscheid van 10.000 personeelsleden heeft Nokia ook nog een winstwaarschuwing gegeven. Met andere woorden, Nokia heeft aangegeven dat het bedrijf niet aan de financiële verwachtingen van investeerders zal voldoen.

Het is de bedoeling dat de 10.000 personeelsleden eind volgend jaar weg zijn. Daarbij zal het locaties in Duitsland en Canada sluiten. Daarnaast zal ook een fabriek in Salo, Finland de deuren sluiten. Er zijn ook wijzigingen in de structuur van de directie van Nokia aangebracht.

WhatsAppXLinkedInE-mail

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws