AdvertentieAdvertentie

Vita Audio Komt met Limited Edition R1

Vita Audio staat bekend om haar digitale designer radio’s. Over 2 dagen komt het bedrijf met de Limited Edition Selfridges Yellow versie van haar R1 MkII. Selfridges zegt menig Nederlander helemaal niks, maar het is één van de grootste en bekendste warenhuizen van Engeland en laten die vorig naar nou onze Nederlandse Bijenkorf gekocht hebben.

De Vita Audio Limited Edition Selfridges Yellow R1 MkII komt dus ook in de Nederlandse schappen van de Bijenkorf te liggen. Van deze gele versie worden er 2.000 gemaakt, die allemaal genummerd zijn. Ga je voor minder exclusief (of knallend), dan kan je natuurlijk gewoon de witte, zwarte of walnoot versie aanschaffen.

De R1 weegt twee kilo en ontvangt naast FM ook DAB en DAB+ radiozenders. Het is ook mogelijk om een iPod of ander apparaat aan de achterzijde aan te sluiten. De tafelradio is voorzien van een zwart/wit LCD paneel en gaat €229 kosten.

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws