AdvertentieAdvertentie

Samsung Lanceert de sterke Galaxy Xcover

Samsung heeft vandaag een nieuwe Android smartphone voor de klunzen onder ons uitgebracht. Het gaat om de nieuwe Galaxy Xcover, een toestel dat zelfs een plons in het toilet overleven moet. Waterdichtheid is niet het enige bijzondere aan de Galaxy Xcover. Hij is ook waterdicht en het scherm is harder dan ooit.

Qua waterdichtheid kan de Xcover tot 1 meter onderwater voor ongeveer 30 minuten en in combinatie met de stofdichtheid voldoet het aan de IP67-normeringen. Het scherm is gemaakt van getemperd glas dat vier tot vijf keer sterker dan normaal glas is.

Specs

De Samsung Xcover loopt op een 800Mhz single-core CPU met 512MB RAM en is daarmee 20% langzamer dan de Nexus S. Het scherm meet 3,6 inch (320×480). De lage resolutie zou ervoor kunnen zorgen dat het toestel wel degelijk vlot werkt. Hij draait op Android 2.3 (gingerbread) en bevat een 3.2 megapixel camera.

Beschikbaarheid

De Samsung Galaxy Xcover ligt nu in de winkel en kost €299

WhatsAppXLinkedInInstapaperE-mail
AdvertentieAdvertentie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

AdvertentieAdvertentie
Volg GadgetGear

Nieuwe artikelen automatisch in je browser of feedlezer:

  • Mastodon / Fediverse: zoek @gadgetgear.nl@gadgetgear.nl in je app en volg — elk artikel verschijnt in je tijdlijn.
  • Opera: zijbalk → Persoonlijk nieuws → Mijn bronnen → Voeg bronnen toe → plak de link.
  • Vivaldi: Instellingen → Feeds → feed toevoegen → plak de link.
  • Direct volgen in Feedly of Inoreader, of gebruik de link in elke andere feedlezer.

Het laatste nieuws