Philips OLED+950
Foto van Arjan Olsder
Arjan Olsder

Philips TV’s zetten in op Dolby Vision 2

Het is nog een beetje de vraag hoe streaming diensten er mee omgaan, maar Philips zet voor haar OLED TV’s vol in op de nieuwe Dolby Vision 2 standaard. Een standaard die de concurrentie aan moet gaan met het open HDR10 van onder anderen concurrent Samsung.

Philips belooft dat Dolby Vision 2 standaard ondersteund zal gaan worden in nieuwe OLED TV’s van het merk. Allemaal modellen die uiteraard ook Ambilight ondersteunen. Dolby Vision onderscheidt zich al langer met dat filmmakers vrijwel non-stop de beeldkwaliteit van de TV kunnen aansturen. Bij Dolby Vision 2 wordt dit verder verfijnd met een stukje intelligentie die dynamische aanpassingen kan maken op real-time content.

De PUS9001 zal de eerste DLED van Philips zijn met Dolby Vision in 2026. Daarna volgen de OLED+911, OLED+951 en de OLED 811. Ook komen er later in het jaar MiniLED TV’s met Dolby Vision 2.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.