Vanaf maart is de Ikea Varmblixt familie twee nieuwe, slimme lampen rijker. Het gaat om een hanglamp van gebogen buizen. Een ontwerpstijl die momenteel heel trendy is, en een donut-vormige tafellamp.
Met beide lampen levert Ikea standaard de Bilresa afstandsbediening mee, waarmee ze in verschillende kleurmodi te schakelen zijn. Nouja, de donut, want de hanglamp kent wittinten. Wie echter een Matter ondersteunende hub in huis heeft, zoals de Dirigera van Ikea zelf, kan de donut vrij van andere kleuren voorzien en ook de wittinten van de hanglamp met meer precisie schakelen.
Er zijn nog geen Europese prijzen voor deze twee nieuwe lampen. In de VS gaat de donut voor $100 over de tafel en de hanglamp voor $150. Beiden exclusief sales tax.
Update 10-01-2026: De tafellamp gaat €60 kosten. De hanglamp €149.